Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Διαγωνισμών Τμήματος Προμηθειών » Προβολή Διαγωνισμού Τμ. Προμηθειών

Προβολή Διαγωνισμού Τμ. Προμηθειών

18.09.2012

Πρόχειρος μειοδοτικός διαγωνισμός για την προμήθεια γραφικής ύλης

Ημερομηνία διενέργειας διαγωνισμού: Τρίτη 25/9/2012 και ώρα 10 π.μ

Ημερομηνία υποβολής προσφορών: έως 24/9/2012 και ώρα 14.00 στο Τμήμα Φυσικής (Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου)

Ανακοινώνεται η διενέργεια πρόχειρου διαγωνισμού με κριτήριο κατακύρωσης τη χαμηλότερη τιμή ανά είδος, για την προμήθεια γραφικής ύλης, όπως αυτά περιγράφονται στο Παράρτημα Α' της παρούσας.

Επισημαίνεται ότι τα υπό προμήθεια είδη θα πρέπει να είναι αυθεντικά και καινούρια.

Η προϋπολογιζόμενη δαπάνη της εν λόγω προμήθειας ανέρχεται στο ποσό των δέκα χιλιάδων ευρώ (10.000,00 €), συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ.

Ο διαγωνισμός θα διενεργηθεί την 25/9/2012, ημέρα Τρίτη και ώρα 10 π.μ., στο Τμήμα Φυσικής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, στη Γραμματεία του Τμήματος, που βρίσκεται στην Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου, Κτήριο Φυσικής-1, στον 2ο όροφο (αίθουσα συνεδριάσεων Τμήματος).

Κατά τη διενέργεια αυτού δικαιούνται να παρίστανται, εφόσον το επιθυμούν, οι προσφέροντες ή οι νόμιμοι εκπρόσωποί τους, προσκομίζοντας σχετικό παραστατικό εκπροσώπησης.

Για πληροφορίες και διευκρινίσεις οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στο Τμήμα Φυσικής όλες τις εργάσιμες μέρες και κατά τις ώρες 9:00 με 13:00 και στο τηλέφωνο  210 7276830

Πλήρες κείμενο προκήρυξης