Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Διαγωνισμών Τμήματος Προμηθειών » Προβολή Διαγωνισμού Τμ. Προμηθειών

Προβολή Διαγωνισμού Τμ. Προμηθειών

18.09.2012

Πρόχειρος μειοδοτικός διαγωνισμός , για την προμήθεια αναλωσίμων, ανταλλακτικών και περιφερειακών ηλεκτρονικών υπολογιστών

Χρόνος Διενέργειας Διαγωνισμού: Τρίτη, 2/10/2012 και ώρα 10 π.μ.

Υποβολή προσφορών έως 28/9/2012 στο Τμήμα Φυσικής (Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου)

Ανακοινώνεται η διενέργεια πρόχειρου διαγωνισμού με κριτήριο κατακύρωσης τη χαμηλότερη τιμή ανά είδος, για την προμήθεια αναλωσίμων, ανταλλακτικών και περιφερειακών ηλεκτρονικών υπολογιστών όπως αυτά περιγράφονται στο Παράρτημα Α' της παρούσας.

Η προϋπολογιζόμενη δαπάνη της εν λόγω προμήθειας ανέρχεται στο ποσό των εξήντα πέντε χιλιάδων ευρώ (65.000,00 €), συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ, η οποία αναλύεται ανά είδος στο Παράρτημα.

Ο διαγωνισμός θα διενεργηθεί την 02-10-2012, ημέρα ΤΡΙΤΗ. και ώρα10.00 π.μ., στο Τμήμα Φυσικής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, στη Γραμματεία του Τμήματος, που βρίσκεται στην Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου, Κτήριο Φυσικής-1, στον 2ο όροφο (αίθουσα συνεδριάσεων Τμήματος). Κατά τη διενέργεια αυτού δικαιούνται να παρίστανται οι προσφέροντες ή οι νόμιμοι εκπρόσωποί τους, εφόσον προσκομίζουν σχετικό παραστατικό εκπροσώπησης.

Για πληροφορίες και διευκρινίσεις οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στο Τμήμα Φυσικής όλες τις εργάσιμες μέρες και κατά τις ώρες 9:00 με 13:00 και στο τηλέφωνο 210 7276842

Πλήρες κείμενο προκήρυξης