Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Διαγωνισμών Τμήματος Προμηθειών » Προβολή Διαγωνισμού Τμ. Προμηθειών

Προβολή Διαγωνισμού Τμ. Προμηθειών

07.02.2013

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την παροχή υπηρεσίας μίσθωσης τουριστικών λεωφορείων (πούλμαν)

Κατάθεση προσφορών μέχρι και την Τρίτη 12/02/2013 και ώρα 10.30 π.μ.

Προκηρύσσουμε τη διενέργεια πρόχειρου μειοδοτικού διαγωνισμού με κριτήριο κατακύρωσης τη χαμηλότερη τιμή για την παροχή υπηρεσίας μίσθωσης τουριστικών λεωφορείων (πούλμαν) για τη μεταφορά φοιτητών στην Πανεπιστημιούπολη.

Ο διαγωνισμός θα διενεργηθεί την 12η Φεβρουαρίου 2013, ημέρα Τρίτη και ώρα 11 π.μ., στο γραφείο του Τμήματος Προμηθειών του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, οδός Χρ. Λαδά αρ. 6, Αθήνα, 3ος όροφος.

Οι προσφορές κατατίθενται στο Τμήμα Προμηθειών του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, οδός Χρ. Λαδά 6, Αθήνα, 3ος όροφος, τις εργάσιμες ημέρες και ώρες 09.00-15.00, μέχρι και την Τρίτη 12/02/2013 και ώρα 10.30 π.μ.

Πλήρες κείμενο προκήρυξης