Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Διαγωνισμών Τμήματος Προμηθειών » Προβολή Διαγωνισμού Τμ. Προμηθειών

Προβολή Διαγωνισμού Τμ. Προμηθειών

16.12.2014

Διακήρυξη 5/2014 ανοικτού ηλεκτρονικού διεθνούς διαγωνισμού

Διευκρίνιση για τον υπ'αριθμ. 5/2014 διαγωνισμό (27/02/2015)

Απάντηση επί του αιτήματος διευκρινίσεων στο πλαίσιο της υπ’αριθμ. 5/2014 Διακήρυξης Διεθνούς Ανοικτού ηλεκτρονικού  διαγωνισμού Προμήθειας Αναλωσίμων Ειδών για τις ανάγκες των Εργαστηρίων των Τμημάτων Φυσικής, Χημείας, Βιολογίας, Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος, Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών, Ιατρικής, Φαρμακευτικής, Νοσηλευτικής, Παιδαγωγικού Δημοτικής Εκπαίδευσης και ΤΕΦΑΑ του ΕΚΠΑ (26/02/2015)

Παράταση καταληκτικής ημερομηνίας υποβολής προσφορών του υπ'αριθμ. 5/2014 ηλεκτρονικού ανοικτού διεθνούς διαγωνισμού

ΦΕΚ 32/30-1-2015- Παράταση καταληκτικής ημερομηνίας υποβολής προσφορών του υπ. αρθμ. 5/2014 ηλεκτρονικού ανοικτού διεθνούς διαγωνισμού

Διακήρυξη 5/2014 ανοικτού ηλεκτρονικού διεθνούς διαγωνισμού με σκοπό την ανάδειξη Αναδόχου ή Αναδόχων για την προμήθεια αναλωσίμων ειδών για τις ανάγκες των Εργαστηρίων των Τμημάτων Φυσικής, Χημείας, Βιολογίας, Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος, Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών, Ιατρικής, Φαρμακευτικής, Νοσηλευτικής, Παιδαγωγικού Δημοτικής Εκπαίδευσης και Τ.Ε.Φ.Α.Α. του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Ε.Κ.Π.Α.)

Κατάλογος ειδών (αρχείο .xls)