Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Διαγωνισμών Τμήματος Προμηθειών » Προβολή Διαγωνισμού Τμ. Προμηθειών

Προβολή Διαγωνισμού Τμ. Προμηθειών

02.01.2015

Απάντηση επί του αιτήματος διευκρινίσεων στο πλαίσιο της υπ’αριθμ. 3/2014 Διακήρυξης Δημόσιου Ανοικτού ηλεκτρονικού  διαγωνισμού Προμήθειας Αναλωσίμων Ειδών για τις Ανάγκες του Τμήματος Οδοντιατρικής (26/02/2015)

Απάντηση επί του αιτήματος διευκρινίσεων στο πλαίσιο της υπ’αριθμ. 3/2014 Διακήρυξης Δημόσιου Ανοικτού ηλεκτρονικού  διαγωνισμού Προμήθειας Αναλωσίμων Ειδών για τις Ανάγκες του Τμήματος Οδοντιατρικής (11/02/2015)

Παράταση καταληκτικής ημερομηνίας υποβολής προσφορών του υπ'αριθμ. 3/2014 ηλεκτρονικού ανοικτού διεθνούς διαγωνισμού

ΦΕΚ 32/30-1-2015- Παράταση καταληκτικής ημερομηνίας υποβολής προσφορών του υπ. αρθμ. 3/2014 ηλεκτρονικού ανοικτού διεθνούς διαγωνισμού

Διακήρυξη 3/2014 Δημόσιου ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού προμήθειας αναλωσίμων ειδών (Υλικών Καθαριότητας-Προστασίας-Αντισηψίας, Υλικών Φαρμακείου, Αναλωσίμων Εργαστηριακών Υλικών, Μικρών Εργαλείων, Οδοντιατρικών Υλικών) για τις Ανάγκες του Τμήματος Οδοντιατρικής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Σύνοψη)

Διακήρυξη 3/2014 Δημόσιου ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού προμήθειας αναλωσίμων ειδών (Υλικών Καθαριότητας-Προστασίας-Αντισηψίας, Υλικών Φαρμακείου, Αναλωσίμων Εργαστηριακών Υλικών, Μικρών Εργαλείων, Οδοντιατρικών Υλικών) για τις Ανάγκες του Τμήματος Οδοντιατρικής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Πλήρες κείμενο)