Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Διαγωνισμών Τμήματος Προμηθειών » Προβολή Διαγωνισμού Τμ. Προμηθειών

Προβολή Διαγωνισμού Τμ. Προμηθειών

16.12.2014

Διακήρυξη 2/2014 ανοικτού ηλεκτρονικού διεθνούς διαγωνισμού

ΦΕΚ 24/23-1-2015- Παράταση καταληκτικής ημερομηνίας υποβολής προσφορών του υπ'αριθμ. 2/2014 ηλεκτρονικού διεθνούς διαγωνισμού

Διακήρυξη 2/2014 ανοικτού ηλεκτρονικού διεθνούς διαγωνισμού με σκοπό την ανάδειξη Αναδόχου ή Αναδόχων για την προμήθεια αντιδραστηρίων για την κάλυψη εκπαιδευτικών αναγκών των Τμημάτων Χημείας, Βιολογίας, Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος, Ιατρικής Φαρμακευτικής, Νοσηλευτικής και Τ.Ε.Φ.Α.Α., του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Ε.Κ.Π.Α.)

Κατάλογος - Αντιδραστήρια (αρχείο .xlsx)