Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Διαγωνισμών Τμήματος Προμηθειών » Προβολή Διαγωνισμού Τμ. Προμηθειών

Προβολή Διαγωνισμού Τμ. Προμηθειών

21.07.2010

Αρ.Διακ. 11/2010 Προμήθεια ξενόγλωσσων διδακτικών συγγραμμάτων-βιβλίων του Τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας

Ημερομηνία λήξης υποβολής προσφορών: Παρασκευή 24/9/2010 και ώρα 2μ.μ

Χρόνος διενέργειας του διαγωνισμού: Δευτέρα 27/9/2010 και ώρα 10π.μ

Διακήρυξη Αριθμ.  11/2010

Ανοικτό Διεθνή Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την ανάδειξη αναδόχου για την προμήθεια ξενόγλωσσων διδακτικών συγγραμμάτων-βιβλίων του Τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας του Πανεπιστημίου με κριτήριο κατακύρωσης τη χαμηλότερη τιμή, προϋπολογισμού διακοσίων πενήντα χιλιάδων ευρώ (250.000,00 €) πλέον ΦΠΑ. Οι συμμετέχοντες μπορούν να υποβάλλουν προσφορές για ένα, περισσότερα ή και το σύνολο των ξενόγλωσσων διδακτικών συγγραμμάτων-βιβλίων.

Οι προσφορές υποβάλλονται στο Πανεπιστήμιο Αθηνών, Τμήμα Προμηθειών, Χρήστου Λαδά 6, Αθήνα, Τ.Κ. 10561 (3ος όροφος) όπου θα παραλαμβάνονται με απόδειξη.

Πλήρες κείμενο διακήρυξης