Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Διαγωνισμών Τεχνικής Υπηρεσίας » Προβολή Διαγωνισμού Τεχνικής Υπηρεσίας

Προβολή Διαγωνισμού Τεχνικής Υπηρεσίας

01.07.2014

Πρόχειρος μειοδοτικός διαγωνισμός:«Συντηρήσεις και επεμβάσεις στις εγκ/σεις κλιματισμού των Παν/κών κτηρίων στην Παν/πολη»

Αρ. Αναρ.: PR_10530_20140620

Για την έγκυρη και παραδεκτή συμμετοχή στον διαγωνισμό οι ενδιαφερόμενοι καταθέτουν στην Επιτροπή Διαγωνισμού την 01/07/2014, ημέρα Τρίτη και έως την 12:00 π.μ. τον φάκελο της προσφοράς, σφραγισμένο, καθώς και τα δικαιολογητικά συμμετοχής.

Αρ. Αναρ.: PR_10530_20140620

Στο πλαίσιο διενέργειας πρόχειρου μειοδοτικού διαγωνισμού για την ανάδειξη αναδόχου του έργου «Συντηρήσεις και επεμβάσεις στις εγκαταστάσεις κλιματισμού των Πανεπιστημιακών κτηρίων στην Πανεπιστημιούπολη», παρακαλούμε να υποβάλετε κλειστές προσφορές.

Κατάθεση προσφορών:

Για τη συμμετοχή στο διαγωνισμό οι ενδιαφερόμενοι οφείλουν να καταθέσουν το φάκελο με την προσφορά τους, με αίτηση, στην Τεχνική Υπηρεσία Πανεπιστημίου Αθηνών (Πανεπιστημιούπολη, Ιλίσια).

Κριτήριο αξιολόγησης προσφοράς είναι η χαμηλότερη τιμή.

Στον φάκελο της προσφοράς θα πρέπει να αναγράφονται ευκρινώς τα εξής:

Εθνικό και Καποδιστριακό

Πανεπιστήμιο Αθηνών

Τεχνική Υπηρεσία

Πανεπιστημιούπολη

Τίτλος έργου: «Συντηρήσεις και επεμβάσεις στις εγκαταστάσεις κλιματισμού των Πανεπιστημιακών κτηρίων στην Πανεπιστημιούπολη»

Α.Μ. : 10530

Για την έγκυρη και παραδεκτή συμμετοχή στον διαγωνισμό οι ενδιαφερόμενοι καταθέτουν στην Επιτροπή Διαγωνισμού την 01/07/2014, ημέρα Τρίτη και έως την 12:00  π.μ. τον φάκελο της προσφοράς, σφραγισμένο, καθώς και τα δικαιολογητικά συμμετοχής.

Διαδικασία αξιολόγησης:

Η Τριμελής Επιτροπή Διενέργειας και Αξιολόγησης του διαγωνισμού θα αποσφραγίσει τις προσφορές και επιλέξει τον ανάδοχο την 01/07/2014, ημέρα Τρίτη, στο ισόγειο της Τεχνικής Υπηρεσίας στην Πανεπιστημιούπολη.

Διάρκεια σύμβασης:

Η σύμβαση έχει διάρκεια εκατόν πενήντα (150) ημερολογιακών ημερών από την έκδοση των απαιτουμένων αδειών.

Για πληροφορίες και διευκρινίσεις οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται Κα Δ. Μούτσιο όλες τις εργάσιμες μέρες, κατά τις ώρες 08:30-12:30, και στο τηλέφωνο 210 727 6505

Ο Διευθυντής της ΤΥΠΑ

(υπογραφή)*

Ι. Μπαρμπαρέσος