Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Διαγωνισμών Τεχνικής Υπηρεσίας » Προβολή Διαγωνισμού Τεχνικής Υπηρεσίας

Προβολή Διαγωνισμού Τεχνικής Υπηρεσίας

08.10.2014

Πρόχειρος μειοδοτικός διαγωνισμός:«Προμήθεια και εγκ/ση υλικών για την επαν/ία του οδοφωτισμού των Φ.Ε. της Παν/πολης»

Αρ. Αναρ.: PR_10601_20141008

Για την έγκυρη και παραδεκτή συμμετοχή στον διαγωνισμό οι ενδιαφερόμενοι καταθέτουν στην Επιτροπή Διαγωνισμού την 22/10/2014, ημέρα Τετάρτη και έως την 10:00 π.μ. τον φάκελο της προσφοράς όπως ακριβώς περιγράφεται, σφραγισμένο, καθώς και τα δικαιολογητικά συμμετοχής.

Αρ. Αναρ.: PR_10601_20141008

Στο πλαίσιο διενέργειας πρόχειρου μειοδοτικού διαγωνισμού για την ανάδειξη αναδόχου του έργου:« Προμήθεια και εγκατάσταση υλικών και εργασίες για την επαναλειτουργία του οδοφωτισμού στην πάροδο μεταξύ των Φοιτητικών Εστιών της Πανεπιστημιούπολης», προϋπολογισμού μελέτης 34.535,33 € με Φ.Π.Α., παρακαλούμε να υποβάλετε κλειστές προσφορές.

Κατάθεση προσφοράς :

Οι υποψήφιοι θα καταθέσουν προσφορά για το παραπάνω έργο, όπως περιγράφεται στα εξής παραρτήματα τα οποία αποτελούν συμβατικά τεύχη του έργου:

• ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Α : Οικονομική προσφορά
  • ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Β : Προϋπολογισμός Μελέτης
  • ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Γ :  Τεχνική Περιγραφή

Στον διαγωνισμό είναι απαραίτητο να κατατεθούν τα ακόλουθα δικαιολογητικά :

1.   Τεχνική  και επαγγελματική  ικανότητα (γνώση και εμπειρία), που αφορά ομοειδείς με τον τίτλο του θέματος εργασίες (δίκτυο οδοφωτισμού) που έχουν εκτελεστεί με επιτυχία την τελευταία διετία , καταθέτοντας,  εάν μεν ο αποδέκτης είναι (αναθέτουσα αρχή ) δημόσιος φορέας , πρωτόκολλο παραλαβής που έχει εκδοθεί ή θεωρηθεί από την αρμόδια αρχή , εάν δε ο αποδέκτης είναι ιδιωτικός φορέας ,  βεβαίωση του ιδιώτη (ιδιοκτήτης) ή εφόσον τούτο δεν είναι  δυνατόν ,  απλή δήλωση του προσφέροντος.
  2. Βεβαίωση φορολογικής ενημερότητας

Κριτήριο αξιολόγησης προσφοράς είναι η χαμηλότερη τιμή.

Θα δοθεί έκπτωση (ποσοστό %) στην τιμή του Προϋπολογισμού της μελέτης.

Στον φάκελο της προσφοράς θα πρέπει να αναγράφονται ευκρινώς τα εξής:

Εθνικό και Καποδιστριακό

Πανεπιστήμιο Αθηνών

Τεχνική Υπηρεσία

Πανεπιστημιούπολη

Τίτλος έργου: «Προμήθεια και εγκατάσταση υλικών και εργασίες για την επαναλειτουργία του οδφωτισμού στην πάροδο μεταξύ των Φοιτητικών Εστιών της Πανεπιστημιούπολη »

Α.Μ. : 10601

Διαδικασία αξιολόγησης:

Η Τριμελής Επιτροπή Διενέργειας και Αξιολόγησης του διαγωνισμού θα αποσφραγίσει τις προσφορές και επιλέξει τον ανάδοχο την 22/10/2014, ημέρα Τετάρτη, στο ισόγειο της Τεχνικής Υπηρεσίας στην Πανεπιστημιούπολη.

Διάρκεια σύμβασης:

Η σύμβαση έχει διάρκεια τριάντα (30) ημερολογιακών ημερών .

Για πληροφορίες και διευκρινίσεις οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται Σ. Κυπαρίσσης  όλες τις εργάσιμες μέρες, κατά τις ώρες 10:00 έως 13:00, και στο τηλέφωνο 210 727 6503

Ο Διευθυντής της ΤΥΠΑ

(υπογραφή)*

Ι. Μπαρμπαρέσος