Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Διαγωνισμών Τεχνικής Υπηρεσίας » Προβολή Διαγωνισμού Τεχνικής Υπηρεσίας

Προβολή Διαγωνισμού Τεχνικής Υπηρεσίας

09.07.2014

Πρόχειρος μειοδοτικός διαγωνισμός: «Κατεδάφιση του ακινήτου επί της οδού Μπόταση 60, Πειραιά και περίφραξη του οικοπέδου»

Αρ. Αναρ.: PR_10467_20140709

Για την έγκυρη και παραδεκτή συμμετοχή στον διαγωνισμό οι ενδιαφερόμενοι καταθέτουν στην Επιτροπή Διαγωνισμού την 18/07/2014, ημέρα Παρασκευή και έως την 10:00 π.μ. τον φάκελο της προσφοράς σφραγισμένο και τα δικαιολογητικά συμμετοχής.

Αρ. Αναρ.: PR_10467_20140709

Στο πλαίσιο διενέργειας πρόχειρου μειοδοτικού διαγωνισμού για την ανάδειξη αναδόχου του έργου «Κατεδάφιση του ακινήτου επί της οδού Μπόταση 60, στον Πειραιά (Κληροδότημα Ε. Ζαννέτου) και περίφραξη του οικοπέδου», προϋπολογισμού μελέτης 32.402,20 € πλέον Φ.Π.Α., παρακαλούμε να υποβάλετε κλειστές προσφορές.

Κατάθεση προσφοράς :

Οι υποψήφιοι θα καταθέσουν προσφορά για το παραπάνω έργο, όπως περιγράφεται στα εξής παραρτήματα τα οποία αποτελούν συμβατικά τεύχη του έργου:

• ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Α : Οικονομική προσφορά
  • ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Β : Τιμολόγιο Μελέτης
  • ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Γ : Συγγραφή Υποχρεώσεων
  • ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Δ : Τεχνική Περιγραφή
  • ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Ε : Προϋπολογισμός Μελέτης

Στον διαγωνισμό γίνονται δεκτές εργοληπτικές επιχειρήσεις γραμμένες στο Μ.Ε.Ε.Π., κατηγορία οικοδομικών Α1, ή Α2, ή 1ης τάξης.

Οι διαγωνιζόμενοι αποδεικνύουν την επαγγελματική τους ικανότητα με τα ακόλουθα δικαιολογητικά:

1. Πρωτότυπο πιστοποιητικό εγγραφής στο Μ.Ε.Ε.Π. και φωτοαντίγραφο του πτυχίου το οποίο επικυρώνεται από το Πρόεδρο της Επιτροπής Διαγωνισμού.

1. Πιστοποιητικό φορολογικής ενημερότητας.

Κριτήριο αξιολόγησης προσφοράς είναι η χαμηλότερη τιμή.

Θα δοθεί έκπτωση (ποσοστό %) στην τιμή του Προϋπολογισμού της μελέτης.

Στον φάκελο της προσφοράς θα πρέπει να αναγράφονται ευκρινώς τα εξής:

Εθνικό και Καποδιστριακό

Πανεπιστήμιο Αθηνών

Τεχνική Υπηρεσία

Πανεπιστημιούπολη

Τίτλος έργου: «Κατεδάφιση του ακινήτου επί της οδού Μπόταση 60, στον Πειραιά (Κληροδότημα Ε. Ζαννέτου) και περίφραξη του οικοπέδου»

Α.Μ. : 10467

Για την έγκυρη και παραδεκτή συμμετοχή στον διαγωνισμό οι ενδιαφερόμενοι καταθέτουν στην Επιτροπή Διαγωνισμού την 18/07/2014, ημέρα Παρασκευή και έως την 10:00  π.μ. τον φάκελο της προσφοράς όπως ακριβώς περιγράφεται, σφραγισμένο, καθώς και τα δικαιολογητικά συμμετοχής.

Διαδικασία αξιολόγησης:

Η Τριμελής Επιτροπή Διενέργειας και Αξιολόγησης του διαγωνισμού θα αποσφραγίσει τις προσφορές και επιλέξει τον ανάδοχο την 18/07/2014, ημέρα Παρασκευή, στο ισόγειο της Τεχνικής Υπηρεσίας στην Πανεπιστημιούπολη.

Διάρκεια σύμβασης:

Η σύμβαση έχει διάρκεια σαράντα πέντε (45) ημερολογιακών ημερών από την έκδοση των απαιτουμένων αδειών.

Για πληροφορίες και διευκρινίσεις οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στην Προϊσταμένη του Τμήματος Μελετών κ. Κυριαζή Ευθ. (Κτίριο Τ.Υ.Π.Α., 1ος όροφος, Πανεπιστημιούπολη, Ζωγράφου) όλες τις εργάσιμες μέρες, κατά τις ώρες 9:00 - 13:00, και στο τηλέφωνο 210 727 5938.

Ο Διευθυντής της ΤΥΠΑ

(υπογραφή)*

Ι. Μπαρμπαρέσος

*Ηλεκτρονική Διεκπεραίωση. Η υπογραφή έχει τεθεί στο πρωτότυπο που παραμένει στο αρχείο της  ΤΥΠΑ