Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Διαγωνισμών Τεχνικής Υπηρεσίας » Προβολή Διαγωνισμού Τεχνικής Υπηρεσίας

Προβολή Διαγωνισμού Τεχνικής Υπηρεσίας

23.07.2014

Πρόχειρος μειοδοτικός διαγωνισμός: «Επείγουσες εργασίες επισκευών των ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων στo KΕΝΤΡΟ»

Αρ. Αναρ.: PR_10570_20140723

Για την έγκυρη και παραδεκτή συμμετοχή στον διαγωνισμό οι ενδιαφερόμενοι καταθέτουν στην Επιτροπή Διαγωνισμού την 31/07/2014, ημέρα Πέμπτη και έως την 11:00 π.μ. τον φάκελο της προσφοράς σφραγισμένο, καθώς τα δικαιολογητικά συμμετοχής.

Αρ. Αναρ.: PR_10570_20140723

Στο πλαίσιο διενέργειας πρόχειρου μειοδοτικού διαγωνισμού για την ανάδειξη αναδόχου του έργου «Επείγουσες εργασίες επισκευών των ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων στo ΚΕΝΤΡΟ»  ,  προϋπολογισμού μελέτης 59.994,80 πλέον Φ.Π.Α. 23% , παρακαλούμε όπως υποβάλετε σε κλειστές προσφορές.

Κατάθεση προσφοράς :

Οι υποψήφιοι θα καταθέσουν προσφορά για το παραπάνω έργο, όπως περιγράφεται στα εξής παραρτήματα τα οποία αποτελούν συμβατικά τεύχη του έργου:

• ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Α : Οικονομική προσφορά
  • ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Β : Τιμολόγιο Μελέτης
  • ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Γ : Συγγραφή Υποχρεώσεων
  • ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Δ : Τεχνική Περιγραφή
  • ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Ε : Προϋπολογισμός Μελέτης

Στον διαγωνισμό γίνονται δεκτές εργοληπτικές επιχειρήσεις γραμμένες στο Μ.Ε.Ε.Π., κατηγορία Ηλεκτρομηχανολογικών,  Α1,ή Α2, ή 1ης τάξης.

Οι διαγωνιζόμενοι αποδεικνύουν την επαγγελματική τους ικανότητα με τα ακόλουθα δικαιολογητικά:

1. Πρωτότυπο πιστοποιητικό εγγραφής στο Μ.Ε.Ε.Π. και φωτοαντίγραφο του πτυχίου το οποίο επικυρώνεται από το Πρόεδρο της Επιτροπής Διαγωνισμού.
  2. Πιστοποιητικό φορολογικής ενημερότητας.

Κριτήριο αξιολόγησης προσφοράς είναι η χαμηλότερη τιμή.

Θα δοθεί έκπτωση ( ποσοστό % ) στην τιμή του Προϋπολογισμού της μελέτης.

Στον φάκελο της προσφοράς θα πρέπει να αναγράφονται ευκρινώς τα εξής:

Πανεπιστήμιο Αθηνών

Τεχνική Υπηρεσία

Πανεπιστημιούπολη

Τίτλος έργου: «Επείγουσες εργασίες επισκευών των ηλεκτρομηχανολογικών

Εγκαταστάσεων στo ΚΕΝΤΡΟ»

Α.Μ. : 10570

Για την έγκυρη και παραδεκτή συμμετοχή στον διαγωνισμό οι ενδιαφερόμενοι καταθέτουν στην Επιτροπή Διαγωνισμού την  31/07/2014,  ημέρα  Πέμπτη και έως την 11:00 π.μ. τον φάκελο της προσφοράς σφραγισμένο, καθώς τα δικαιολογητικά συμμετοχής.

Διαδικασία αξιολόγησης:

Η Τριμελής Επιτροπή Διενέργειας και Αξιολόγησης του διαγωνισμού θα αποσφραγίσει τις προσφορές και επιλέξει τον ανάδοχο την  31/07/2014,  ημέρα  Πέμπτη και ώρα 11:00, στο ισόγειο της Τεχνικής Υπηρεσίας στην Πανεπιστημιούπολη.

Διάρκεια σύμβασης:

Η σύμβαση έχει διάρκεια εκατόν ογδόντα ( 180) ημερολογιακών ημερών.

Για πληροφορίες και διευκρινίσεις  οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται  στον  κ. Σέργιο Σαλονικίδη όλες τις εργάσιμες μέρες  και τις ώρες 9:00-13:00 στο τηλέφωνο 210 – 727 5040

Ο Διευθυντής της ΤΥΠΑ

(υπογραφή)*

Ι. Μπαρμπαρέσος