Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Διαγωνισμών Τεχνικής Υπηρεσίας » Προβολή Διαγωνισμού Τεχνικής Υπηρεσίας

Προβολή Διαγωνισμού Τεχνικής Υπηρεσίας

16.05.2014

Αρ. Αναρ. PR_10455_20140516

Για την έγκυρη και παραδεκτή συμμετοχή στον διαγωνισμό οι ενδιαφερόμενοι καταθέτουν στην Επιτροπή Διαγωνισμού την 28/05/2014, ημέρα Τετάρτη και έως την 10:00 π.μ. τον φάκελο της προσφοράς σφραγισμένο, καθώς τα δικαιολογητικά συμμετοχής.

Αρ. Αναρ. PR_10455_20140516

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος στο πλαίσιο διενέργειας
πρόχειρου μειοδοτικού διαγωνισμού του έργου «Επείγουσες εργασίες συντηρήσεων και επισκευών των Η-Μ εγκαταστάσεων στην Πανεπιστημιούπολη και στα Τ.Ε.Φ.Α.Α.»

Στο πλαίσιο διενέργειας πρόχειρου μειοδοτικού διαγωνισμού για την ανάδειξη αναδόχου του έργου «Επείγουσες εργασίες συντηρήσεων και επισκευών των Η-Μ  εγκαταστάσεων στην Πανεπιστημιούπολη και στα Τ.Ε.Φ.Α.Α.», προϋπολογισμού μελέτης 59.944,00 € πλέον Φ.Π.Α., παρακαλούμε όπως υποβάλετε κλειστές προσφορές.

Κατάθεση προσφοράς :
Οι υποψήφιοι θα καταθέσουν προσφορά για το παραπάνω έργο, όπως περιγράφεται στα εξής παραρτήματα τα οποία αποτελούν συμβατικά τεύχη του έργου.
ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Α : Οικονομική προσφορά
ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Β : Τιμολόγιο Μελέτης
ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Γ :  Συγγραφή Υποχρεώσεων
ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Δ :  Τεχνική Περιγραφή
ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Ε :  Προϋπολογισμός Μελέτης

Στον διαγωνισμό γίνονται δεκτές εργοληπτικές επιχειρήσεις γραμμένες στο Μ.Ε.Ε.Π., κατηγορία Ηλεκτρομηχανολογικά Α1, ή Α2, ή 1ης τάξης.
Οι διαγωνιζόμενοι αποδεικνύουν την επαγγελματική τους ικανότητα με τα ακόλουθα δικαιολογητικά:
1. Πρωτότυπο πιστοποιητικό εγγραφής στο Μ.Ε.Ε.Π. και φωτοαντίγραφο του πτυχίου το οποίο επικυρώνεται από το Πρόεδρο της Επιτροπής Διαγωνισμού.
2. Πιστοποιητικό φορολογικής ενημερότητας και ασφαλιστικής ενημερότητας.

Κριτήριο αξιολόγησης προσφοράς είναι η χαμηλότερη τιμή.
Θα δοθεί έκπτωση ( ποσοστό % ) στην τιμή του Προϋπολογισμού της μελέτης.

Στον φάκελο της προσφοράς θα πρέπει να αναγράφονται ευκρινώς τα εξής:

Πανεπιστήμιο Αθηνών
                                           Τεχνική Υπηρεσία
                                         Πανεπιστημιούπολη
Τίτλος έργου: «Επείγουσες εργασίες συντηρήσεων και επισκευών των Η-Μ  εγκαταστάσεων στην Πανεπιστημιούπολη και στα Τ.Ε.Φ.Α.Α.»              Α.Μ. : 10455

Για την έγκυρη και παραδεκτή συμμετοχή στον διαγωνισμό οι ενδιαφερόμενοι καταθέτουν στην Επιτροπή Διαγωνισμού την  28/05/2014,  ημέρα  Τετάρτη και έως την 10:00 π.μ. τον φάκελο της προσφοράς σφραγισμένο, καθώς τα δικαιολογητικά συμμετοχής.

Διαδικασία αξιολόγησης:
Η Τριμελής Επιτροπή Διενέργειας και Αξιολόγησης του διαγωνισμού θα αποσφραγίσει τις προσφορές και επιλέξει τον ανάδοχο την  28/05/2014,  ημέρα  Τετάρτη, στο ισόγειο της Τεχνικής Υπηρεσίας στην Πανεπιστημιούπολη.

Διάρκεια σύμβασης:
Η σύμβαση έχει διάρκεια διακόσιες σαράντα (240) ημερολογιακών ημερών.

Για πληροφορίες και διευκρινίσεις οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στην
Κο Κυπαρίσση όλες τις εργάσιμες μέρες και κατά τις ώρες 9:00-13:00 και στο τηλέφωνο 210 7276503.

Ο Διευθυντής  της ΤΥΠΑ

Ι. Μπαρμπαρέσος

Πρόσκληση και Παραρτήματα (zip, 3MB)