Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Διαγωνισμών Τεχνικής Υπηρεσίας » Προβολή Διαγωνισμού Τεχνικής Υπηρεσίας

Προβολή Διαγωνισμού Τεχνικής Υπηρεσίας

07.07.2014

Διενέργεια πρόχειρου μειοδοτικού διαγωνισμού: Αντικατάσταση μονώσεων αεραγωγών εγκαταστάσεων κλιματισμού στο ΤΕΦΑΑ

Για την έγκυρη και παραδεκτή συμμετοχή στον διαγωνισμό οι ενδιαφερόμενοι καταθέτουν στην Επιτροπή Διαγωνισμού την 14/07/2014, ημέρα Δεύτερα και έως την 11:00 π.μ. τον φάκελο της προσφοράς σφραγισμένο και τα δικαιολογητικά συμμετοχής.

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος στο πλαίσιο διενέργειας πρόχειρου μειοδοτικού διαγωνισμού του έργου «Αντικατάσταση των μονώσεων αεραγωγών των εγκαταστάσεων κλιματισμού στο ΤΕΦΑΑ»

Στο πλαίσιο διενέργειας πρόχειρου μειοδοτικού διαγωνισμού για την ανάδειξη αναδόχου του έργου «Αντικατάσταση των μονώσεων αεραγωγών των εγκαταστάσεων κλιματισμού στο ΤΕΦΑΑ» , προϋπολογισμού μελέτης 40.063,48 € πλέον Φ.Π.Α., παρακαλούμε όπως υποβάλετε κλειστές προσφορές.

Κατάθεση προσφοράς :

Οι υποψήφιοι θα καταθέσουν προσφορά για το παραπάνω έργο, όπως περιγράφεται στα εξής παραρτήματα τα οποία αποτελούν συμβατικά τεύχη του έργου.

• ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Α : Οικονομική προσφορά
  • ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Β : Τιμολόγιο Μελέτης
  • ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Γ : Συγγραφή Υποχρεώσεων
  • ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Δ : Τεχνική Περιγραφή
  • ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Ε : Προϋπολογισμός Μελέτης

Στον διαγωνισμό γίνονται δεκτές εργοληπτικές επιχειρήσεις γραμμένες στο Μ.Ε.Ε.Π., κατηγορία Η/Μ Αι, ή Α2, ή 1ης τάξης.

Οι διαγωνιζόμενοι αποδεικνύουν την επαγγελματική τους ικανότητα με τα ακόλουθα δικαιολογητικά:

1. Πρωτότυπο πιστοποιητικό εγγραφής στο Μ.Ε.Ε.Π. και φωτοαντίγραφο του πτυχίου το οποίο επικυρώνεται από το Πρόεδρο της Επιτροπής Διαγωνισμού.
  2. Πιστοποιητικό φορολογικής ενημερότητας.

Κριτήριο αξιολόγησης προσφοράς είναι η χαμηλότερη τιμή.

Θα δοθεί έκπτωση ( ποσοστό % ) στην τιμή του Προϋπολογισμού της μελέτης.

Στον φάκελο της προσφοράς θα πρέπει να αναγράφονται ευκρινώς τα εξής:

Πανεπιστήμιο Αθηνών

Τεχνική Υπηρεσία

Πανεπιστημιούπολη

Τίτλος έργου: «Αντικατάσταση των μονώσεων αεραγωγών των                                                                          εγκαταστάσεων κλιματισμού στο ΤΕΦΑΑ»

Α.Μ. : 10333

Διαδικασία αξιολόγησης:

Η Τριμελής Επιτροπή Διενέργειας και Αξιολόγησης του διαγωνισμού θα αποσφραγίσει τις προσφορές και επιλέξει τον ανάδοχο την 14/07/2014, ημέρα Δευτέρα, στο ισόγειο της Τεχνικής Υπηρεσίας στην Πανεπιστημιούπολη.

Διάρκεια σύμβασης:

Η σύμβαση έχει διάρκεια εξήντα (60) ημερολογιακών ημερών.

Για πληροφορίες και διευκρινίσεις οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στην Κ. Δ. Μούτσιο όλες τις εργάσιμες μέρες και κατά τις ώρες 9:00-13:00 και στο τηλέφωνο 210 7276505

Ο Διευθυντής της ΤΥΠΑ

Ι. Μπαρμπαρέσος

Πρόσκληση και Παραρτήματα (zip)