Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Διαγωνισμών Διεύθυνσης Περιουσίας » Προβολή Διαγωνισμού Διεύθυνσης Περιουσίας

Προβολή Διαγωνισμού Διεύθυνσης Περιουσίας

19.04.2010

Αρ.Διακ. Δ5/2010 για την εκμίσθωση του κυλικείου της Ιατρικής Σχολής

Χρόνος Διενέργειας Διαγωνισμού: ΤΡΙΤΗ 4/5/2010 Ωρα: 10:00

Τμήμα Ακίνητης Περιουσίας του Πανεπιστημίου, Χρήστου Λαδά 6, 1ος όροφος, γραφείο 17.

Δημόσιος πλειοδοτικός διαγωνισμός με κλειστές έγγραφες προσφορές για την εκμίσθωση του Κυλικείου της Ιατρικής Σχολής, στην Αθήνα, θέση Γουδή.

Αντικείμενο του διαγωνισμού αποτελεί η εκμίσθωση, του Κυλικείου της Ιατρικής Σχολής, στην Αθήνα, θέση Γουδή επιφανείας 59,40 τ.μ. περίπου, προς εξυπηρέτηση σε είδη κυλικείου των φοιτητών καθώς και των εργαζομένων στα κτήρια (Διδακτικό και Διοικητικό προσωπικό).

Ο διαγωνισμός θα γίνει στην Αθήνα την 4-5-2010 ημέρα Τρίτη και ώρα 10:00 ενώπιον της αρμόδιας επιτροπής η οποία θα συνεδριάσει δημόσια στο Τμήμα Ακίνητης Περιουσίας του Πανεπιστημίου, στην οδό Χρήστου Λαδά 6, 1ος όροφος, γραφείο υπ' αριθμ. 17.

Οι προσφορές θα ισχύουν για εκατόν είκοσι (120) ημέρες από την ημερομηνία διενέργειας του διαγωνισμού και θα υποβάλλονται στην Ελληνική Γλώσσα.

Διακήρυξη Διαγωνισμού