Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Διαγωνισμών Διεύθυνσης Περιουσίας » Προβολή Διαγωνισμού Διεύθυνσης Περιουσίας

Προβολή Διαγωνισμού Διεύθυνσης Περιουσίας

30.03.2012

Αρ.Διακ. 8Ε1/2011 Επαναληπτικού Διαγωνισμού εκμίσθωσης κυλικείου και χώρου εστίασης της Φιλοσοφικής Σχολής

Χρόνος διενέργειας Διαγωνισμού: Tετάρτη, 25/4/2012 και ώρα 10.00

Τμήμα Ακίνητης Περιουσίας του Πανεπιστημίου, Χρήστου Λαδά 6, 1ος όραφος, γραφείο 17

Το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών, προκηρύσσει Δημόσιο επαναληπτικό πλειοδοτικό διαγωνισμό με κλειστές έγγραφες προσφορές για την ενιαία εκμίσθωση του Κυλικείου του 4ου ορόφου, επιφανείας43,00 τ.μ. περίπου, και του χώρου παρασκευαστηρίου εντός του Εντευκτηρίου του 2ου ορόφου, επιφανείας 15,50τ.μ., της Φιλοσοφικής Σχολής, στην Πανεπιστημιούπολη.

Το πλήρες κείμενο της Διακήρυξης