Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Διαγωνισμών Διεύθυνσης Περιουσίας » Προβολή Διαγωνισμού Διεύθυνσης Περιουσίας

Προβολή Διαγωνισμού Διεύθυνσης Περιουσίας

01.11.2011

Aρ.Διακ. 8/2011 Διαγωνισμού εκμίσθωσης του κυλικείου και του παρασκευαστηρίου της Φιλοσοφικής Σχολής

Χρόνος διενέργειας Διαγωνισμού: Δευτέρα 21/11/2011 και ώρα 10.00

Τμήμα Ακίνητης Περιουσίας του Πανεπιστημίου, Χρήστου Λαδά 6, 1ος όραφος, γραφείο 17

Το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών, προκηρύσσει δημόσιο πλειοδοτικό διαγωνισμό με κλειστές έγγραφες προσφορές για την ενιαία εκμίσθωση του Κυλικείου του 4ου ορόφου, επιφανείας43,00 τ.μ. περίπου, και του χώρου παρασκευαστηρίου εντός του Εντευκτηρίου του 2ου ορόφου, επιφανείας 15,50τ.μ., της Φιλοσοφικής Σχολής, στην Πανεπιστημιούπολη.

Αντικείμενο του διαγωνισμού αποτελεί η ενιαία εκμίσθωση α) του Κυλικείου του 4ου ορόφου, επιφανείας 43,00 τ.μ., περίπου, της Φιλοσοφικής Σχολής, στην Πανεπιστημιούπολη, προς εξυπηρέτηση σε είδη κυλικείου των φοιτητών καθώς και των εργαζομένων στα κτήρια (Διδακτικό και Διοικητικό προσωπικό), και β) του χώρου παρασκευαστηρίου επιφανείας 15,50 τ.μ. εντός του Εντευκτηρίου του 2ου ορόφου, της Φιλοσοφικής Σχολής, στην Πανεπιστημιούπολη.

Το πλήρες κείμενο της Προκήρυξης