Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Θέσεων » Προβολή Προκήρυξης Θέσης

Προβολή Προκήρυξης Θέσης

21.03.2012

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για υποβολή πρότασης για κατάρτιση σύμβασης μίσθωσης έργου στο έργο «Στηρίζω»

Λήξη υποβολής προτάσεων στις 27/3/2012

Για τις ανάγκες της Πράξης του Πανεπιστημίου Αθηνών με τίτλο: «ΣΤΗΡΙΖΩ» - Οριζόντιο έργο υποστήριξης σχολείων, εκπαιδευτικών και μαθητών στο δρόμο για το ΨΗΦΙΑΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, νέες υπηρεσίες Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου και στήριξη του ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ» με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον Καθ. Λάζαρο Μεράκο στο πλαίσιο του Επιχειρησιακού Προγράμματος «ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ 2007-2013», και ειδικότερα του Υποέργου 2 με τίτλο «Υλοποίηση πράξης ΣΤΗΡΙΖΩ (εργασίες αρμοδιότητας ΕΚΠΑ (Υ2))» ζητείται επιστημονικό, τεχνικό και υποστηρικτικό προσωπικό για την υλοποίηση του έργου.

Η χρονική διάρκεια του φυσικού αντικειμένου του έργου είναι από 01/11/2011 έως 31/12/2015. Τα άτομα που θα επιλεγούν θα υπογράψουν σύμβαση έργου με το ΕΚΠΑ/ΕΛΚΕ

Πληρες κειμενο (PDF, 412kB) (ZIP με PDF και DOC, 444kB)