Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προκηρύξεις Θέσεων » Προβολή Προκήρυξης Θέσης

Προβολή Προκήρυξης Θέσης

19.07.2013

Πέντε (5) Προσκλήσεις εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πρόσληψη διδασκόντων με το Π.Δ. 407/80

στο Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αναζητούν τo πλήρες κείμενο της προκήρυξης και όλες τις σχετικές πληροφορίες και στην Ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου:

www.uop.gr (Ανακοινώσεις/Θέσεις Εργασίας).

1. Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση θέσεων Διδασκόντων σύμφωνα με το Π.Δ. 407/80 στο Τμήμα Θεατρικών Σπουδών (Ναύπλιο) της Σχολής Καλών Τεχνών του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου.

2. Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση θέσεων Διδασκόντων σύμφωνα με το Π.Δ. 407/80 στο Τμήμα Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων (Κόρινθος), της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου.

3. Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση θέσεων Διδασκόντων σύμφωνα με το Π.Δ. 407/80 στο Τμήμα Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών (Καλαμάτα), της Σχολής Ανθρωπιστικών Επιστημών και Πολιτισμικών Σπουδών του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου.

4. Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση θέσεων Διδασκόντων σύμφωνα με το Π.Δ. 407/80 στο Τμήμα Νοσηλευτικής (Σπάρτη), της Σχολής Επιστημών Ανθρώπινης Κίνησης και Ποιότητας Ζωής του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου.

5. Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση θέσεων Διδασκόντων σύμφωνα με το Π.Δ. 407/80 στο Τμήμα Φιλολογίας (Καλαμάτα), της Σχολής Ανθρωπιστικών Επιστημών και Πολιτισμικών Σπουδών του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου.