Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προκηρύξεις » Προβολή προκήρυξης

Προβολή προκήρυξης

15.10.2012

Αρ. Διακ. 9/2012 Εκμίσθωση του χώρου εστιάσεως στο διατηρητέο κτήριο «Κωστής Παλαμάς»

Ημερ. διεξαγωγής διαγωνισμού 31-10-2012 και ώρα 10.00

Τμήμα Ακίνητης Περιουσίας του Πανεπιστημίου, Χρήστου Λαδά 6, 1ος όραφος, γραφείο 17

Ανακοινώνεται η προκήρυξη Δημόσιου ττλειοδοτικού διαγωνισμού με κλειστές έγγραφες προσφορές για την εκμίσθωση ισογείου χώρου εστιάσεως με βοηθητικούς χώρους στον 1° όροφο και το υπόγειο του κτηρίου «Κωστής Παλαμάς» επί της οδού Ακαδημίας 48, στην Αθήνα, επιφανείας 208 τ.μ περίπου, για την παροχή υπηρεσιών καφετερίας-εστιοτορίου προς κάλυψη διαφόρων εκδηλώσεων και δεξιώσεων, την εξυπηρέτηση όλων των μελών της Πανεπιστημιακής κοινότητας και άλλων προσώπων από τον χώρο των τεχνών, των γραμμάτων, της πολιτικής, της διπλωματίας κ.λ.π.

Πλήρες κείμενο Διακήρυξης