Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

19.03.2019

ΤΕΛΕΤΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ πτυχιούχων της εξεταστικής περιόδου ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 του Τμήματος Θεολογίας του Ε.Κ.Π.Α.

Πέμπτη, 11 Απριλίου 2019 και ώρα 12:00 μ.μ. στην Αίθουσα Τελετών στο Κεντρικό Κτήριο του Πανεπιστημίου, (Πανεπιστημίου 30)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ  ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ

Η ορκωμοσία των πτυχιούχων της εξεταστικής περιόδου ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 του Τμήματος Θεολογίας,  θα πραγματοποιηθεί στην Αίθουσα Τελετών στο Κεντρικό Κτήριο του Πανεπιστημίου, (Πανεπιστημίου 30)

την 11η ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ημέρα  ΠΕΜΠΤΗ  και  ώρα: 12:00 μ.μ.

Οι πτυχιούχοι θα πρέπει να παρευρίσκονται στο χώρο της ορκωμοσίας μία (1) ώρα νωρίτερα.
Επισημαίνεται ότι οι ορκιζόμενοι θα πρέπει απαραιτήτως να υπογράφουν στον κατάλογο συμμετοχής στην ορκωμοσία και να φέρουν μαζί τους  το Δελτίο Αστυν.Ταυτότητάς (ΔΑΤ) τους.

O φοιτητής/τρια  με τον μεγαλύτερο   βαθμό πτυχίου (όπως προκύπτει από το σχετικό πίνακα πτυχιούχων, αναρτημένο έξω από την Γραμματεία)  να επικοινωνήσει με τον ανωτέρω αρμόδιο υπάλληλο.

Από την Γραμματεία
του Τμήματος