Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

25.10.2019

"Στα βήματα του Αγίου Νεκταρίου Κεφαλά, Μητροπολίτη Πενταπόλεως" - Παρουσίαση στο πλαίσιο της 8ης Έκθεσης Ορθόδοξου Χριστιανικού Βιβλίου και Μοναστηριακών προϊόντων

Δευτέρα, 4 Νοεμβρίου 2019 και ώρα 16.30 στο ξενοδοχείο Divani Caravel, στο πλαίσιο του μαθήματος "Θρησκευτικός Τουρισμός"

Στο πλαίσιο του μαθήματος "Θρησκευτικός Τουρισμός" καλούνται οι φοιτητές της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών να παρακολουθήσουν τη Δευτέρα, 4 Νοεμβρίου και ώρα 16.30 στο ξενοδοχείο Divani Caravel (Λεωφόρος Βασιλέως Αλεξάνδρου 2) στην 8η Έκθεση Ορθόδοξου Χριστιανικού Βιβλίου και Μοναστηριακών προϊόντων την παρουσίαση της θρησκευτικής θεματικής διαδρομής "Στα βήματα του Αγίου Νεκταρίου Κεφαλά, Μητροπολίτη Πενταπόλεως".

- Πληροφορίες για την Παρουσίαση

Η Διδάσκουσα