Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

24.10.2018

«Προστασία Σωματικής και Ψυχικής Υγείας/ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ» - Ημερίδα της Κοσμητείας της Θεολογικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α.

Τρίτη 30 Οκτωβρίου 2018 και ώρα 09:00 έως 13:00 στην Αίθουσα Οπτικοακουστικής Διδασκαλίας της Σχολής. Κατά τη διάρκεια της Ημερίδας δεν θα διεξαχθούν τα προγραμματισμένα μαθήματα.

Η Κοσμητεία της Θεολογικής Σχολής διοργανώνει την Τρίτη 30 Οκτωβρίου 2018 και ώρα 09:00 έως 13:00 στην Αίθουσα Οπτικοακουστικής Διδασκαλίας Ημερίδα με θέμα: «Προστασία Σωματικής και Ψυχικής Υγείας/ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ».

Στόχος της Ημερίδας η ευαισθητοποίηση των φοιτητών σχετικά με την ανάγκη, την αξία και τους τρόπους εκπαίδευσης στην παροχή πρώτων βοηθειών και επιχειρήσεων διάσωσης για την προστασία της σωματικής και της ψυχικής υγείας θυμάτων και διασωστών.

- Πρόγραμμα της Ημερίδας: https://goo.gl/31xXAf

Με απόφαση της Κοσμητείας κατά τη διάρκεια της Ημερίδας δεν θα διεξαχθούν τα προγραμματισμένα μαθήματα, έτσι ώστε όλοι οι φοιτητές και φοιτήτριες της Σχολής να έχουν τη δυνατότητα ενημέρωσης γι΄ αυτό το ζωτικής σημασίας θέμα.

Θα χορηγηθούν βεβαιώσεις παρακολούθησης.

Με τιμή

Ο Κοσμήτωρ της Θεολογικής Σχολής