Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

27.02.2019

28 Φεβρουαρίου 2019, ημέρα Πέμπτη και ώρα 12:00, στην Αίθουσα Συνεδριών της Θεολογικής Σχολής του ΕΚΠΑ

Παρακαλείσθε να προσέλθετε την 28η Φεβρουαρίου 2019, ημέρα Πέμπτη και ώρα 12:00, στην υποστήριξη και κρίση της διδακτορικής διατριβής του υποψ. διδάκτορος π. Μιχαήλ Κανέλου.

Η υποστήριξη και κρίση της διατριβής θα πραγματοποιηθεί στην Αίθουσα Συνεδριών της Θεολογικής Σχολής του ΕΚΠΑ (Κτήριο Θεολογικής Σχολής, Παν/πολη, 157 84  Άνω Ιλίσια).

Ο Πρόεδρος
του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας
και Θρησκειολογίας

*(υπογραφή)