Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

13.03.2018

Πρόσκληση ενδιαφέροντος για Πρακτική Άσκηση στο Ίδρυμα Ποιμαντικής Επιμορφώσεως της Ιεράς Αρχιεπισκοπής Αθηνών

Υποβολή ενδιαφέροντος: Μέχρι την 30η Μαρτίου 2018 στο Γραφείο του Επίκ. Καθηγητή κ. Χρήστου Καραγιάννη

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ
ΓΙΑ ΔΡΑΣΗ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ
(Υπεύθυνος  Επικ. Καθ.
Xρήστος Καραγιάννης)

Καλούνται οι κ.κ. φοιτητές/τριες που επιθυμούν να  μετάσχουν στο Πακέτο Εργασίας του  Προγράμματος της Πρακτικής Άσκησης του Τμήματος Θεολογίας με τίτλο: “Πρακτική Άσκηση Φοιτητών σε Εκπαιδευτικές και Κοινωνικές Δράσεις ”, το οποίο θα υλοποιηθεί στο Ίδρυμα Ποιμαντικής Επιμόρφωσης της Ιεράς Αρχιεπισκοπής Αθηνών, να καταθέσουν στο Γραφείο του Επίκ. Καθηγητή κ. Χρήστου Καραγιάννη μέχρι την 30η Μαρτίου 2018 τα απαραίτητα δικαιολογητικά, όπως αυτά αναγράφονται στη σχετική θυρίδα ενημέρωσης για την Πρακτική Άσκηση του Τμήματος.

Από το Γραφείο