Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για το πρόγραμμα ERASMUS+ 2018-19 (ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ)

Εκδήλωση ενδιαφέροντος: το αργότερο τις 25 Οκτωβρίου του τρέχοντος έτους στον Αναπληρωτή Καθηγητή κ. Χρήστο Καρακόλη, σύμφωνα με τις οδηγίες της Προκήρυξης

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ERASMUS+/ Διεθνής κινητικότητα

Ανακοινώνεται η έναρξη της διαδικασίας επιλογής φοιτητών του Τμήματος Θεολογίας που επιθυμούν να συμμετάσχουν στο Πρόγραμμα Erasmus+/Διεθνής κινητικότητα κατά το ακαδημαϊκό έτος 2018-19 στη Θεολογική Σχολή του Πανεπιστημίου του Βελιγραδίου κατά το τρέχον χειμερινό ή το προσεχές εαρινό εξάμηνο.

Προκήρυξη: https://goo.gl/cDsvHZ

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να δηλώσουν το ενδιαφέρον τους μέχρι το αργότερο τις 25 Οκτωβρίου του τρέχοντος έτους στον Αναπληρωτή Καθηγητή κ. Χρήστο Καρακόλη (Ακαδημαϊκό Υπεύθυνο) της συμφωνίας με την ως άνω Σχολή υποβάλλοντας εγγράφως ή ηλεκτρονικά (μέσω email), σύμφωνα με τα όσα αναγράφονται στην Προκήρυξη.

Από τη Γραμματεία
του Τμήματος