Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

02.06.2017

Προφορική δοκιμασία και κρίση της διπλωματικής εργασίας  της μεταπτυχιακής φοιτήτριας   του Τομέα  κ. Αρετής Βασιλείου

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

Την 15η Ιουνίου 2017, ημέρα Πέμπτη και ώρα 11.30 π.μ. θα πραγματοποιηθεί στην Αίθουσα Συνεδριάσεων της Σχολής μας η  προφορική δοκιμασία και κρίση της διπλωματικής εργασίας  της μεταπτυχιακής φοιτήτριας   του Τομέα  κ. Αρετής Βασιλείου με  θέμα: «Η θεωρία του Νήλ Πόστμαν (Νeil Postman) για την εξαφάνιση της παιδικής ηλικίας ως πρόκληση για τη σχολική θρησκευτική αγωγή» για την λήψη του μεταπτυχιακού τίτλου (master) στην ειδίκευση «Επιστήμες της Αγωγής και Θρησκευτική Εκπαίδευση». Παρακαλούμε να παρευρεθείτε.

Ο  Διευθυντής  του  Τομέα
Μάριος Μπέγζος, Καθηγητής