Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

05.11.2017

Πανηγυρικός εορτασμός της εορτής του Αγίου Νεκταρίου, Προστάτου του Συλλόγου Μεταπτυχιακών Φοιτητών και Υποψηφίων Διδακτόρων (Σ.ΜΕ.Κ.ΘΕ.) του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας Ε.Κ.Π.Α.

Πέμπτη 9 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 07:30-09:30 στο Ιερό Παρεκκλήσιο της Θεολογικής Σχολής

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Ο Σύλλογος Μεταπτυχιακών Φοιτητών και Υποψηφίων Διδακτόρων του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών σας προσκαλεί στον πανηγυρικό εορτασμό της εορτής του Αγίου Νεκταρίου Κεφαλά (1846-1920), Μητροπολίτου Πενταπόλεως, αποφοίτου της Θεολογικής Σχολής Αθηνών και Προστάτου του ΣΜΕΚΘΕ βάσει του Καταστατικού του Συλλόγου, ο οποίος θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 9 Νοεμβρίου και ώρα 07:30 – 10:00 στο Ιερό Παρεκκλήσιο της Θεολογικής Σχολής.

Μετά τιμής,

Το Διοικητικό Συμβούλιο