Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

25.10.2017

Ορκωμοσία Πτυχιούχων Σεπτεμβρίου 2017 Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας ΕΚΠΑ

Υποβολή αιτήσεων από: Τετάρτη  01.11.2017 έως και την Τετάρτη 08.11.2017 στη Γραμματεία του Τμήματος

ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017

Καλούνται οι φοιτητές/τριες  που έχουν τις προϋποθέσεις για τη λήψη πτυχίου με την εξεταστική περίοδο του Σεπτεμβρίου 2017, να υποβάλουν αίτηση ορκωμοσίας από:

Τετάρτη  01.11.2017 έως και την Τετάρτη 08.11.2017
στη Γραμματεία του Τμήματος.

Λήψη αίτησης: https://goo.gl/QiDS8f

Με την αίτηση συνυποβάλλονται:
1. Η ακαδημαϊκή ταυτότητα
2. Η κάρτα σίτισης και
3. Το φοιτητικό βιβλιάριο υγειονομικής περίθαλψης

Σε περίπτωση απώλειας ενός εκ των ανωτέρω δικαιολογητικών, απαιτείται δήλωση του Νόμου 1599/86.

Οι φοιτητές που διαμένουν σε δωμάτια της Φοιτητικής Εστίας (Φ.Ε.Π.Α.) υποχρεούνται να καταθέσουν στη Γραμματεία του Τμήματος, ταυτοχρόνως με την αίτηση ορκωμοσίας και βεβαίωση υπογεγραμμένη από τον προϊστάμενο της Φοιτητικής Εστίας, επί της οποίας αναγράφεται ότι έχουν εκκενώσει το δωμάτιο που διέμεναν.

Οι φοιτητές/τριες που δεν θα υποβάλουν αίτηση ορκωμοσίας, δεν θα έχουν δικαίωμα να ορκιστούν.

Οι φοιτητές/τριες θα πρέπει να προσέλθουν στη Γραμματεία μετά από σχετική ανακοίνωση προκειμένου να παραλάβουν την καθομολόγησή τους.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος
Κοινωνικής Θεολογίας ΕΚΠΑ