Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

27.11.2017

«Οι Νεομάρτυρες της Εκκλησίας μας» - προβολή της συνέντευξης του Πρωτοπρεσβυτέρου π. Γεωργίου Μεταλληνού, Ομότιμου Καθηγητή του Τμήματος Θεολογίας του Ε.Κ.Π.Α. στη διαδικτυακή τηλεόραση της Πειραϊκής Εκκλησίας

Στο πλαίσιο του μαθήματος «Η Εκκλησία κατά την Οθωμανική Κυριαρχία: Ιδεολογικά ρεύματα και συμμετοχή στα κινήματα του Γένους» (Π), Γ΄εξαμ., θα γίνει προβολή της συνέντευξης του Πρωτοπρεσβυτέρου π. Γεωργίου Μεταλληνού, Ομότιμου Καθηγητή του Τμήματος Θεολογίας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών στη διαδικτυακή τηλεόραση της Πειραϊκής Εκκλησίας με τίτλο:

«Οι Νεομάρτυρες της Εκκλησίας μας»,

την Τρίτη 28/11/2017 και ώρα 12:30 στο Σπουδαστήριο του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας.

• Θα ακολουθήσει συζήτηση.
  • Παρακαλούνται οι φοιτητές/τριες για την έγκαιρη προσέλευσή τους.

Από το Γραφείο