Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

19.06.2020

Kρίση τῆς Μεταπτυχιακῆς Διπλωματικῆς Ἐργασίας καί τήν προφορική δοκιμασία τοῦ Μεταπτυχιακοῦ Φοιτητῆ κ. Βασιλείου Μασούλα

25 Ιουνίου 2020, ἡμέρα Πέμπτη καί ὥρα: 12.00, στὸ Βιβλικο-Αρχαιολογικό Μουσεῖο τοῦ Τμήματος

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

Παρακαλεῖσθε νά προσέλθετε την 25η Ἰουνίου 2020, ἡμέρα Πέμπτη καί ὥρα: 12.00, στὸ Βιβλικο-Αρχαιολογικό Μουσεῖο τοῦ Τμήματος, στήν κρίση τῆς Μεταπτυχιακῆς Διπλωματικῆς Ἐργασίας μέ θέμα: «Πρότυπα ηγεσίας και διοίκησης στην Ευαγγελική Παράδοση: Η παραβολή του Αμπελώνα στον Μάρκο (12,1-12) και τον Ιωάννη (κεφ. 15)»  καί τήν προφορική δοκιμασία τοῦ Μεταπτυχιακοῦ Φοιτητῆ κ. Μασούλα Βασιλείου (Α.Μ. 17108), σύμφωνα με τόν  Κανονισμό Προγράμματος Μεταπτυχιακῶν  Σπουδῶν “Θεολογία καὶ Κοινωνία Κατεύθυνση: Βιβλικῶν Σπουδῶν” τοῦ Τμήματος Κοινωνικῆς Θεολογίας και Θρησκειολογίας.

Ὁ  Πρόεδρος τοῦ Τμήματος

*(υπογραφή)

Καθ. Σωτήριος Σ. Δεσπότης

*Η υπογραφή έχει τεθεί στο πρωτότυπο που παραμένει στο αρχείο του Τμήματος