Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

05.06.2018

Επείγουσες ανακοινώσεις για την τελική ημερομηνία προφορικής εξέτασης των μαθημάτων του Καθηγητή Σ. Δεσπότη

Εξεταστική εαρινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2017-18

Για την εξέταση του  μαθήματος της Ερμηνείας και Θεολογίας της Κ.Δ. την Τετάρτη 6 Ιουνίου 2018 οι φοιτητές και οι φοιτήτριες θα πρέπει να γνωρίζουν τα εξής:

Ώρα 11:00-12:00 &12:00-13:00 θα εξετασθούν γραπτώς  στο Αμφιθέατρο όσοι/ες φοιτητές/τριες δεν προσήλθαν στην γραπτή εξέταση του   Καθηγητή κ. Δεσπότη.

Ώρα 13.00 :  θα εξετασθούν  προφορικά  στο Αμφιθέατρο όλοι/ες φοιτητές/τριες  στο σκέλος που διδάχθηκε από τον Λέκτορα κ. Αθανάσιο Αντωνόπουλο θα εξετασθεί από τον Διδάσκοντα

Επίσης  όσοι φοιτητές/τριες έχουν το δικαίωμα εκ του νόμου να εξετασθούν προφορικά καθώς και  όσοι έχουν επίσημο δικαιολογητικό για την απουσία τους κατά την ημέρα των εξετάσεων που έχει ανακοινωθεί σύμφωνα με το πρόγραμμα  παρακαλούνται να προσέλθουν την Τετάρτη   13  Ιουνίου  2018 ώρα 12:00 στο γραφείο του Καθηγητή κ. Σωτ. Δεσπότη  για να πραγματοποιηθεί η εξέτασή τους.

Προσοχή!  Δεν θα υπάρξει άλλη ημερομηνία γιατί θα κατατεθεί άμεσα η βαθμολογία.

Εκ του Γραφείου του
Διδάσκοντος Καθηγητή