Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

ΕΝΑΡΞΗ ΠΑΡΑΔΟΣΕΩΝ και ΘΕΜΑΤΑ ΕΡΓΑΣΙΩΝ στο μάθημα "ΓΕΝΙΚΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ"

Τρίτη 18 Φεβρουαρίου 2020, σύμφωνα με το Ωρολόγιο Πρόγραμμα.

Ο Θεοφιλέστατος Επίσκοπος Αβύδου κ. Κύριλλος Κατερέλος, Καθηγητής θα αρχίσει τις παραδόσεις του μαθήματος "Γενική Εκκλησιαστική Ιστορία" (Υ),(Β΄Εξαμ.) και θα δώσει τα θέματα των εργασιών του μαθήματος, την Τρίτη 18 Φεβρουαρίου 2020, σύμφωνα με το Ωρολόγιο Πρόγραμμα.

Προσοχή! Η παρουσία όλων των φοιτητών/φοιτητριών είναι υποχρεωτική.

Από το Γραφείο

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! Στο πλαίσιο της αναβάθμισης των δομών και υπηρεσιών διδασκαλίας και τηλεμάθησης του Ε.Κ.Π.Α., ειδήσεις και ανακοινώσεις για τα μαθήματα θα είναι πλέον διαθέσιμες ΚΥΡΙΩΣ στη η-ΤΑΞΗ του Ε.Κ.Π.Α. https://eclass.uoa.gr/, με πρωτοβουλία και αποκλειστική ευθύνη του διδακτικού προσωπικού. ΕΙΣΟΔΟΣ στην εφαρμογή και ΕΓΓΡΑΦΗ στα μαθήματα της η-Τάξης που πρέπει να παρακολουθήσετε και να εξεταστείτε κάθε εξάμηνο γίνεται με χρήση των πανεπιστημιακών σας κωδικών πρόσβασης, τους οποίους χρησιμοποιείτε και στο my-studies.