Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

19.12.2018

ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ για τις παραδόσεις του Καθηγητή Σωτηρίου Δεσπότη την Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2018

θα πραγματοποιηθεί μόνον το μάθημα "Ελληνισμός, Ιουδαϊσμός καί Χριστιανισμός, ώρα 12:00-14:00

Λόγω εκτάκτου κωλύματος του καθηγητού κ. Σωτ. Δεσπότη σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου, ώρα 12:00-14:00 θα πραγματοποιηθεί μόνον  τό μάθημα "Ελληνισμός, Ιουδαϊσμός καί Χριστιανισμός".

Παρακαλούνται  να μήν προσέλθουν:
(α) οι φοιτητές και οι φοιτήτριες που θά εξετάζονταν προφορικά για την ύλη των α΄ προόδων.  Η προφορική τους εξέταση θα γίνει την Τρίτη 8 Ιανουαρίου 2019, ώρα 12.00

(β) οι φοιτητές και οι φοιτήτριες που έχουν επιλέξει το μάθημα "Καινή Διαθήκη και Θρησκευτική Περιήγηση στα βήματα του Αποστόλου Παύλου, οι παραδόσεις του οποίου γίνονται κάθε Πέμπτη ώρα 14.00.

Εκ του Γραφείου του Διδάσκοντος
Καθηγητού Σωτ. Δεσπότη"