Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

23.02.2018

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ ΕΚΠΑ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ 2017-18

Προθεσμία εγγραφών: από Δευτέρα 25.02.18 έως και Δευτέρα 05.03.18 με αποστολή στο soctheol.uoa.gr@gmail.com

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Καλείται το σύνολο των νέων μεταπτυχιακών φοιτητών και φοιτητριών ακαδ. έτους 2017-18 του Π.Μ.Σ. Θεολογία και Κοινωνία να εγγραφεί στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες του Ε.Κ.Π.Α., στοιχείο απολύτως απαραίτητο για τις μεταπτυχιακές σπουδές σας στο Τμήμα.

ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΕΓΓΡΑΦΩΝ: από Δευτέρα 25.02.18 έως και Δευτέρα 05.03.18.

Μεταξύ των δυνατότητων οι οποίες παρέχονται μέσω της εγγραφής σας είναι και οι ακόλουθες:

1. Δημιουργία πανεπιστημιακού λογαριασμού, e-mail και ένταξη στον επίσημο τηλεφωνικό κατάλογο του ΕΚΠΑ
  2. Υποστήριξη στην έκδοση ακαδημαϊκής ταυτότητας
  3. Χρήση της η-Τάξη του Ε.Κ.Π.Α. μέσω του ανωτέρω πανεπιστημιακού λογαριασμού
  4. Δωρεάν χρήση των ηλεκτρονικών βιβλιοθηκών και βάσεων δεδομένων του Ε.Κ.Π.Α. από απόσταση
  5. Αποστολή κατά προτεραιότητα δωρεάν λογισμικού χρήσιμου για τις σπουδές σας
  6. Εξατομικευμένη ενημέρωση για σημαντικές εκδηλώσεις και ειδήσεις της Σχολής και του Τμήματος
  7. Ενημέρωση κατά προτεραιότητα για ευκαιρίες οικονομικής στήριξης των σπουδών σας.
  8. Συμμετοχή στη λειτουργία και τις δραστηριότητες του Σ.ΜΕ.Κ.ΘΕ.

Οι εγγραφές γίνονται αποκλειστικά ηλεκτρονικά με αποστολή στο soctheol.uoa.gr[at]gmail[dot]com των ακόλουθων στοιχείων (η συμπλήρωση όλων των πεδίων είναι υποχρεωτική):

1. ONOMA
  2. ΕΠΩΝΥΜΟ
  3. ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ
  4. ΕΙΔΙΚΕΥΣΗ
  5. ΕΠΙΒΛΕΠΟΝ ΜΕΛΟΣ ΔΕΠ
  6. ΑΡΙΘΜΟ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΥ ΜΗΤΡΩΟΥ
  7. ΚΙΝΗΤΟ
  8. E-mail

Πληροφορίες: (+30) 6981442982, soctheol.uoa.gr@gmail.com.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος
Κοινωνικής Θεολογίας Ε.Κ.Π.Α.