Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

19.10.2017

Διάλεξη για την οικονομία και την κρίση του σύγχρονου πολιτισμού του διαπρεπούς Καθηγητού κ. Ανδρέα Αθηναίου

Παρασκευή 20/10/2017, ώρα 16:00 στην Αίθουσα Οπτικοακουστικών Μέσων της Θεολογικής Σχολής Αθηνών

Την Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2017, ώρα 16:00 στην Αίθουσα Οπτικοακουστικών Μέσων της Θεολογικής Σχολής Αθηνών θα πραγματοποιηθεί διάλεξη του διαπρεπούς Καθηγητού κ. Ανδρέα Αθηναίου με θέμα

"Οικονομία και κρίση του σύγχρονου πολιτισμού"

στο πλαίσιο του μαθήματος "Σύγχρονες Θεωρίες Επικοινωνίας και Ορθόδοξος Πολιτισμός" του Αναπλ. Καθηγητή Βασιλείου Γαϊτάνη.

Καθηγητης Ανδρεας Αθηναιος  B.A., B.SC, M.A., MCP, ph.d., Post Doc, University Of Pennsylvania, Case Western Reserve University, Lindback Award of Academic Excellence, Villanova University (1985), Πρ. Πρόεδρος Εταιρείας Πανεπιστημίου Αιγαίου και  Μέλος της Διοικούσας Επιτροπής του (..Συγκλήτου) , Σύμβουλος Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης (Πρυτανεία Γιάννη Πανούση) , Τέως Νομάρχης.

Από το Γραφείο