Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

05.03.2018

Αποτελέσματα (05.03.18) Πρακτικής Άσκησης με υπεύθυνο τον Αναπληρωτή Καθηγητή κ. Χρήστο Καρακόλη

στα Εκδόσεις Εν Πλω, Ίδρυμα «Άρτος Ζωής» και Πρακτορείο Ταξιδιων «Ιμαλάια»

Συνήλθε σήμερα, 5 Μαρτίου 2018, στο Γραφείο του κ. Χρήστου Καραγιάννη, επιστημονικού υπεύθυνου του Τμήματος Θεολογίας της Θεολογικής Σχολής, του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, για το πρόγραμμα «Πρακτική Άσκηση Φοιτητών του Τμήματος Θεολογίας», το οποίο είναι ενταγμένο στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση» (ΕΠΕΔΒΜ) και συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Ταμείο-ΕΚΤ και από εθνικούς πόρους, σχετικά με την προκήρυξη πέντε (5) θέσεων τρίμηνης αμειβόμενης Πρακτικής Άσκησης στα Εκδόσεις Εν Πλω, Ίδρυμα «Άρτος Ζωής» και Πρακτορείο Ταξιδιων «Ιμαλάια», με υπεύθυνο τον Αναπληρωτή Καθηγητή κ. Χρήστο Καρακόλη, τριμελής επιτροπή αποτελούμενη από τους:

1. Χρήστο Καρακόλη, Αναπληρωτή Καθηγητή
  2. Χρήστο Καραγιάννη, Επίκουρο Καθηγητή