Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

05.10.2020

Αποστολή των δικαιολογητικών ταυτοποίησης των πρωτοετών φοιτ. του Τμήματος Θεολογίας.

ANAKOINΩΣΗ:

Ενημερώνουμε τους νεοεισαχθέντες (πρωτοετείς) φοιτητές του Τμήματος,
με σκοπό να επιταχύνουμε τη διαδικασία ταυτοποίησης,
ότι μπορούν να αποστείλουν τα κάτωθι ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ  εγγραφής/ταυτοποίησης,

είτε μέσω ΕΛ.ΤΑ./courier στην ταχ.διεύθυνση:

Εθνικόν και Καποδιστριακόν Πανεπιστήμιον Αθηνών , Κτήριο Θεολογικής Σχολής,  Γραμματεία Τμήματος Θεολογίας, Άνω Ιλίσια-Πανεπιστημιούπολη, Τ.Κ. 15772,

είτε μέσω ηλεκτρονικής αποστολής (scanner) στη γνωστή  ηλεκτρονική διεύθυνση :

secr@theol.uoa.gr

με τίτλο θέματος μηνύματος << ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΡΩΤΟΕΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΟΥ/-ΤΡΙΑΣ>>.

Τα ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΕΓΓΡΑΦΗΣ/ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗΣ είναι τα εξής:

• Ευκρινές αντίγραφο της αστυνομικής ταυτότητας ή διαβατηρίου.
  • Εκτυπωμένη την  αίτηση εγγραφής από την ηλεκτρονική εφαρμογή του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων.
  • Μία (1) πρόσφατη φωτογραφία τύπου αστυνομικής ταυτότητας (προαιρετικά).
  • Υπεύθυνη Δήλωση ότι δεν είναι εγγεγραμμένοι σε άλλη Σχολή ή Τμήμα της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης στην Ελλάδα(προαιρετικά).
  • Πιστοποιητικό γέννησης ή βεβαίωση εγγραφής σε δημοτολόγιο δήμου των Ν. Ξάνθης, Ροδόπης, Έβρου ή μετεγγραφής σε άλλο δήμο (αφορά μόνο για τις περιπτώσεις Ελλήνων της Μουσουλμανικής μειονότητας).