Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

20.02.2018

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Θεοφιλέστατου Επισκόπου Αβύδου κ. Κυρίλλου Κατερέλου, Καθηγητή, ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ Α΄ και Γ΄ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ακαδ. έτους 2017-18

Προσέλευση στο Γραφείο του διδάσκοντα για τον καθορισμό της διδακτέας ύλης, της βιβλιογραφίας και του ωραρίου

Καλούνται οι μεταπτυχιακοί φοιτητές και φοιτήτριες του Α΄ Εξαμήνου των Κατευθύνσεων Κανονικού Δικαίου και Εκκλησιαστικής Γραμματείας (Πατρολογίας, Εκκλησιαστικής Ιστορίας, Δογματικής και Πατερικής Θεολογίας, την Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018 και ώρα 11:00 στο Γραφείο του Θεοφιλέστατου Επισκόπου Αβύδου κ. Κυρίλλου Κατερέλου, Καθηγητή, για τον καθορισμό της διδακτέας ύλης, της βιβλιογραφίας και του ωραρίου.

Ομοίως καλούνται οι μεταπτυχιακοί φοιτητές και φοιτήτριες του Γ΄ Εξαμήνου των κατευθύνσεων Κανονικού Δικαίου, Εκκλησιαστικής Ιστορίας, Δογματικής και Πατερικής Θεολογίας την Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018 και ώρα 11:30 στο Γραφείο του Θεοφιλέστατου Επισκόπου Αβύδου κ. Κυρίλλου Κατερέλου, Καθηγητή για τον καθορισμό της διδακτέας ύλης, της βιβλιογραφίας και του ωραρίου.

Από το Γραφείο