Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

15.02.2018

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ για τους επιτυχόντες της ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ στο φορέα "ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ" (Φεβρουάριος 2018)

Συνάντηση: Τρίτη 20 Φεβρουαρίου στη στάση "Καπνεργοστάσιο" επί της Λένορμαν ώρα 9.45

Όσοι φοιτητές καί φοιτήτριες επιλέχθησαν γιά νά απασχοληθούν στον Φορέα "Η Κιβωτός τοῦ Κόσμου"  θα πρέπει νά γνωρίζουν ότι η συνάντησή μας έχει ορισθεί για τήν Τρίτη 20 Φεβρουαρίου 2018 ώρα 10.00 π.μ.

Θα συναντηθούμε όλοι μαζί μέ τον Επιστημονικό Υπεύθυνο τον Επικ. Καθηγ. κ. Αθανάσιο Γλάρο στη στάση "Καπνεργοστάσιο" επί της Λένορμαν ώρα 9.45.

Εκεί μπορούν να φτάσουν με το τρόλεϊ το 12 (έχει αντίστοιχη στάση) καί με το Μετρό στάση "Σεπόλια" και θα περπατήσουν περίπου 12-15 λεπτά.

Μαζί τους θά πρέπει νά έχουν ένα βιογραφικό μαζί με μια φωτογραφία.

Επίσης μπορούν νά προσέλθουν και όσοι φοιτητές καί φοιτήτριες έχουν ενημερώσει τήν κα Αγαπητού ότι θέλουν νά εργασθούν εθελοντικά.

Εκ του Γραφείου της Πρακτικής
Άσκησης των Φοιτητών