Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

10.06.2020

Ανακοίνωση για την εξέταση μαθημάτων του Καθηγητή Γεωργίου Ν. Φίλια (Εξεταστική Ιουνίου-Ιουλίου 2020)

Ανακοίνωση

Όπως ήδη ανακοινώθηκε στο e class, τα μαθήματα του Καθηγητή Γ. Ν. Φίλια θα εξεταστούν προφορικά, με φυσική παρουσία (εξαιρουμένων των περιπτώσεων φοιτητών με πιστοποίηση ένταξης σε ευπαθείς ομάδες).

• Οι φοιτητές του μαθήματος «Θεολογία της Λατρείας» παρακαλούνται να λάβουν υπόψη τους την ανακοινοποίηση στο ορθό.

• Για τα μαθήματα «Βυζαντινά Υπομνήματα της θείας Λειτουργίας» και «Εισαγωγή στην ιστορία και θεολογία των εκκλησιαστικών ύμνων» θα εξεταστούν μόνο οι επί πτυχίω φοιτητές.

• Για την εξέταση στο μάθημα «Εισαγωγή στην ιστορία και θεολογία των εκκλησιαστικών ύμνων» απαιτείται η συγγραφή φροντιστηρίου (πληροφορίες από την κ. Α. Σαραντουλάκου).

Από το Γραφείο