Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

22.02.2017

Ανακοίνωση αποτελεσμάτων για την Πρακτική άσκηση φοιτητών σε εκπαιδευτικές και κοινωνικές δράσεις με υπεύθυνο τον Μ.Κουκουνάρα Λιάγκη

Πρακτική άσκηση στο Ίδρυμα Αικατερίνης Λασκαρίδη

Αποτελέσματα αξιολόγησης με βάση τα κριτήρια επιλογής  όπως αναγράφονται στην σχετική ιστοσελίδα του Τμήματος Θεολογίας ΕΚΠΑ (http://www.theol.uoa.gr/kritiria-epilogis.html) προκρινόμενων για πρακτική στο Ίδρυμα Αικατερίνης Λασκαρίδη ( Πακέτο Εργασίας 3 «Πρακτική άσκηση φοιτητών σε εκπαιδευτικές και κοινωνικές δράσεις») με υπεύθυνο τον Επίκουρο Καθηγητή Μ. Κουκουνάρα Λιάγκη:

Σειρά Κατάταξης

Ονοματεπώνυμο Φοιτητή/τριας

Μόρια

1

Νικόλαος Κουστουράκης

93,5

2

Πανδώρα Φάλο

3

Κωνσταντίνος Καπούτσος

4

Θεοδώρα Τρόκα

92

Οι παραπάνω οφείλουν να παρουσιαστούν στο γραφείο της Πρακτικής Άσκησης (υπεύθυνος κ.Καραγιάννης) την Τρίτη 21/2/2017 στις 12 και να αρχίσουν την εργασία τους την 1η Μαρτίου 2017.

Μάριος Κουκουνάρας Λιάγκης