Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

Ανακοίνωση από τον Αναπλ. Καθηγητή Σπ. Τσιτσίγκο

Παραλαβή συγγραμμάτων και συναφείς οδηγίες

ANAKOΙΝΩΣΗ

Οι φοιτητές, οι οποίοι είναι δικαιούχοι δωρεάν συγγραμμάτων από τον Εύδοξο, θα παραλαμβάνουν τα συγγράμματα από την έδρα τών εκδόσεων TREMENDUM με το pin και τη φοιτητική τους ταυτότητα από τη στιγμή που θα ανακοινωθεί η έναρξη διανομής.

Για τους φοιτητές  οι οποίοι δεν δικαιούνται να λάβουν δωρεάν συγγράμματα, ο εκδοτικός οίκος θα κάνει έκπτωση στη λιανική τιμή ίση με το 35%, με την επίδειξη της φοιτητικής ταυτότητας και ένα αντίγραφο από τη δήλωση  των μαθημάτων στο my studies.

Ο χώρος ΔΙΑΝΟΜΗΣ των εκδόσεων TREMENDUM βρίσκεται στο Παγκράτι στην οδό Πρόκλου 17 στην πλατεία Πλαστήρα (πίσω από το Καλλιμάρμαρο Παναθηναϊκό Στάδιο). Τα Τρόλεϊ, που εξυπηρετούν από το κέντρο τής Αθήνας, είναι τα Νο 2, Νο 4 και Νο 11, που διέρχονται από την Πατησίων μπροστά από το Πολυτεχνείο μέσω της οδού Σταδίου και της πλατείας Συντάγματος. Για όσους αναχωρούν από την Πανεπιστημιούπολη των Ιλισίων, μπορούν να χρησιμοποιήσουν το τρόλεϊ Νο 2 Γραμμή Καισαριανή – Παγκράτι - Άνω Κυψέλη, που ξεκινά από την οδό Εθνικής Αντιστάσεως κοντά στην οδό Ούλωφ Πάλμε και να κατέβουν λίγες στάσεις μετά στην πλατεία Πλαστήρα. Επίσης, για εκείνους που θέλουν να πάνε με τα πόδια, η απόσταση είναι περίπου 800 μέτρα από την έξοδο της πανεπιστημιούπολης της Ούλωφ Πάλμε.

Επικοινωνία με το σημείο διανομής τηλεφωνικά στον τηλ. αριθμό 212 213 3798  ή στο κινητό 6936052613 με sms   και  στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο  στο  email: myst.tremendum@gmail.com

Οι ώρες επικοινωνίας με το τηλέφωνο είναι οι ώρες γραφείου 10.00 – 15.00, αλλά με SMS και E-MAIL όλο το εικοσιτετράωρο και όλη την εβδομάδα και με δυνατότητα παραδόσεως βιβλίων ακόμα και άλλες ώρες πέραν τού ωραρίου του συστήματος Εύδοξος ή και αποστολής με λογικό κόστος.

Η διεύθυνση στο  Google Maps  είναι: https://goo.gl/Yb435V

- Πρόκλου 17 - Χαρτές Google: PDF