Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

15.09.2017

Αιτήσεις ορκωμοσίας πτυχιούχων εξεταστικής περιόδου Ιουνίου 2017 Τμήματος Θεολογίας ΕΚΠΑ

Υποβολή αιτήσεων: Από Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2017 μέχρι

και Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2017 καθημερινά στη Γραμματεία του Τμήματος με  ώρες υποδοχής κοινού 11:00 – 13:00.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

Καλούνται οι φοιτητές και φοιτήτριες του Τμήματος Θεολογίας, που

ολοκλήρωσαν τις Σπουδές τους στην εξεταστική περίοδο Ιουνίου 2017, να υποβάλλουν αίτηση ορκωμοσίας στην Γραμματεία του Τμήματος, εντός του χρονικού διαστήματος :

από Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2017 μέχρι και Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2017καθημερινά,

με  ώρες υποδοχής κοινού 11:00 – 13:00.

Με την αίτηση συνυποβάλλονται:

1. Η φοιτητική ταυτότητα

2. Το φοιτητικό εισιτήριο

3. Το βιβλιάριο υγειονομικής περίθαλψης φοιτητού

Σε περίπτωση απώλειας ενός εκ των ανωτέρω δικαιολογητικών,
 απαιτείται δήλωση του Νόμου 1599/86.

• Στην ίδια αίτηση  ο φοιτητής/τρια θα βεβαιώνει υπευθύνως ότι δεν οφείλει κανένα βιβλίο στη βιβλιοθήκη της Θεολογικής Σχολής.
  • Οι φοιτητές/τριες που δεν υποβάλουν αίτηση ορκωμοσίας, δεν θα έχουν δικαίωμα να ορκιστούν.
  • Οι φοιτητές που διαμένουν σε δωμάτια της Φοιτητικής Εστίας (ΦΕΠΑ) υποχρεούνται να υποβάλουν στη Γραμματεία Τμήματος, ταυτοχρόνως με την αίτηση ορκωμοσίας και βεβαίωση υπογεγραμμένη από τον προΐστάμενο της Φοιτητικης Εστίας, επί της οποίας αναγράφεται ότι έχουν εκκενώσει το δωμάτιο που διέμεναν.
  • Οι φοιτητές/τριες θα πρέπει να προσέλθουν στη Γραμματεία μετά από σχετική ανακοίνωση προκειμένου να παραλάβουν την καθομολόγησή τους.

Από την Γραμματεία

του Τμήματος Θεολογίας ΕΚΠΑ