Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

06.10.2017

Τελετή Ορκωμοσίας πτυχιούχων εξεταστικής περιόδου Ιουνίου 2017 Τμήματος Θεολογίας ΕΚΠΑ

θα πραγματοποιηθεί 23 Οκτωβρίου 2017, ημέρα Δευτέρα στην Αίθουσα Τελετών στο Κεντρικό Κτήριο του Πανεπιστημίου, (Πανεπιστημίου 30) σύμφωνα με το πρόγραμμα

Η ορκωμοσία των πτυχιούχων της εξεταστικής περιόδου ΙΟΥΝΙΟΥ 2017 του Τμήματος Θεολογίας,  θα πραγματοποιηθεί στην Αίθουσα Τελετών στο Κεντρικό Κτήριο του Πανεπιστημίου, (Πανεπιστημίου 30)

την 23η Οκτωβρίου 2017 ημέρα  Δευτέρα  :
(α)   πρώτη ομάδα ορκωμοσίας , ώρα: 14:30
 επώνυμα από  Α ως Κ
και
β)  δεύτερη ομάδα ορκωμοσίας , ώρα: 16:00
επώνυμα από  Λ ως  Χ

Οι πτυχιούχοι θα πρέπει να παρευρίσκονται στο χώρο της ορκωμοσίας μία (1) ώρα νωρίτερα.
Επισημαίνεται ότι οι ορκιζόμενοι θα πρέπει απαραιτήτως να υπογράφουν στον κατάλογο συμμετοχής στην ορκωμοσία
και να φέρουν μαζί τους το Δελτίο Αστυν.Ταυτότητας .

Οι φοιτητές/τριες οφείλουν να προσέλθουν στη Γραμματεία την Τετάρτη 18 Οκτωβρίου και  την Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2017  και ώρες  11:00 π.μ. - 1:00 μ.μ. για  να παραλάβουν την Καθομολόγηση  τους, που θα έχουν μαζί τους την ημέρα της ορκωμοσίας.

Από την Γραμματεία
του Τμήματος Θεολογίας ΕΚΠΑ