Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

18.10.2017

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! Αναπλήρωση της πρώτης διδακτικής άσκησης του μαθήματος "Διδακτικές ασκήσεις Θρησκευτικής αγωγής σε σχολικές μονάδες και αξιολόγηση διδακτικού έργου"

Η δήλωση θα γίνει στο γραφείο του κ. Μ. Κουκουνάρα Λιάγκη, 314 (3ος Όροφος) την Πέμπτη 19 Οκτωβρίου, 15:15-15:45 και τη Δευτέρα 23 Οκτωβρίου 14:15-15:15.

Καλούνται όσες φοιτήτριες και όσοι φοιτητές απουσίασαν δικαιολογημένα από την πρώτη διδακτική άσκηση που ολοκληρώθηκε σήμερα (18/10), ανεξάρτητα από την ομάδα στην οποία ανήκαν και την ημέρα που απουσίασαν, να δηλώσουν συμμετοχή στην αναπλήρωση που θα γίνει την Τρίτη 24 Οκτωβρίου, με την προϋπόθεση οτι θα πραγματοποιήσουν τη δεύτερη διδακτική άσκηση την επόμενη μέρα (Τετάρτη 25 Οκτωβρίου) και ότι δεν θα απουσιάσουν σε καμία από τις δύο.

Υπενθυμίζεται για ακόμη μία φορά ότι σε περίπτωση που κάποια/ος δεν ολοκληρώσει την πρώτη φάση της Πρακτικής (δηλαδή δύο διδακτικές ασκήσεις σε σχολικές μονάδας) δεν θα μπορεί να συμμετέχει στις υπόλοιπες διαδικάσιες της πρακτικής και ουσιαστικά στην τελική αξιολόγηση (Εξετάσεις Φεβρουαρίου).

Από το Γραφείο