Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

19.04.2021

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για ανάγκες του Τμ.Θεολογίας στο πλαίσιο υλοποίησης της Πράξης (κωδ. ΟΠΣ/MIS 509362)ΕΛΚΕ/ΕΚΠΑ

Υποτροφίες για την επιλογή μεταπτυχιακών φοιτητών και υποψήφιων διδακτόρων της Θεολογικής Σχολής για τη λήψη ανταποδοτικής υποτροφίας με την υποχρέωση παροχής επικουρικού διδακτικού έργου προς το πρόγραμμα α΄ κύκλου σπουδών του Τμήματος.

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής αιτήσεων είναι η Δευτέρα 26/04/2021, στις 15.00.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ για ανάγκες του Τμήματος Θεολογίας στο πλαίσιο υλοποίησης του Υποέργου 1 με Κ.Ε. 17475 και τίτλο «Υποστήριξη των εκπαιδευτικών δραστηριοτήτων του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών κατά το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021 με την ενσωμάτωση ενισχυτικής διδασκαλίας επιπρόσθετα των κύριων διαλέξεων» της Πράξης με τίτλο «Υποστήριξη των εκπαιδευτικών δραστηριοτήτων του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών κατά το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021 με την ενσωμάτωση ενισχυτικής διδασκαλίας επιπρόσθετα των κύριων διαλέξεων» (κωδ. ΟΠΣ/MIS 5093629), η οποία εντάσσεται στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση 2014- 2020», για την επιλογή μεταπτυχιακών φοιτητών και υποψήφιων διδακτόρων της Θεολογικής Σχολής για τη λήψη ανταποδοτικής υποτροφίας με την υποχρέωση παροχής επικουρικού διδακτικού έργου προς το πρόγραμμα α΄ κύκλου σπουδών του Τμήματος. Η χρονική διάρκεια του φυσικού αντικειμένου των συμβάσεων που θα συναφθούν ορίζεται από την ημερομηνία υπογραφής της Σύμβασης με τον εκάστοτε υπότροφο έως 30/09/2021.

Αριθμός Προκήρυξης:

15904/2021 ΕΛΚΕ/ΕΚΠΑ

Διαβάστε στο σύνδεσμο Δι@ύγεια:
το σχετικό αρχείο  της πρόσκλησης με  ΑΔΑ: 6Ε7Θ46ΨΖ2Ν-89Η ,
με τις οδηγίες για την υποβολή της αίτησης.