Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

17.09.2019

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ για την ανάδειξη εκπροσώπων Ε.ΔΙ.Π. στη Γενική Συνέλευση του Τομέα Χριστιανικής Λατρείας, Αγωγής και Διαποιμάνσεως

Οι εκλογές θα διεξαχθούν την Δευτέρα 21 Οκτωβρίου 2019 από 11.00 πμ μέχρι 12.00 μ.μ στην αίθουσα Συνεδριών της Θεολογικής Σχολής.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ για την ανάδειξη  εκπροσώπου Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού  (Ε.ΔΙ.Π.)  στη Γενική  Συνέλευση του Τομέα Χριστιανικής Λατρείας, Αγωγής και Διαποιμάνσεως ,του  Τμήματος  Κοινωνικής  Θεολογίας και Θρησκειολογίας   της  Θεολογικής  Σχολής  του Εθνικού και  Καποδιστριακού  Πανεπιστημίου  Αθηνών.

Οι  εκλογές θα διεξαχθούν  την  Δευτέρα 21 Οκτωβρίου  2019 από 11.00 πμ  μέχρι  12.00 μ.μ στην αίθουσα  Συνεδριών  της Θεολογικής  Σχολής.

Ο Πρόεδρος του Τμήματος

Καθηγητής Σωτήριος Δεσπότης