Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

27.03.2020

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ συμμετοχής στο πρόγραμμα ακαδημαϊκών ανταλλαγών Erasmus+ 2020-21 του Τμήματος Θεολογίας

Ηλεκτρονική υποβολή με καταληκτική προθεσμία αιτήσεων την 30η Απριλίου 2020

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Κατόπιν των νεωτέρων μέτρων κατά της εξάπλωσης του κορονοϊού, παρατείνεται εκ νέου  η προθεσμία υποβολής αιτήσεων ERASMUS για σπουδές 2020-21  έως την 30η Απριλίου 2020.

Λόγω των γνωστών υγειονομικού χαρακτήρα περιορισμών στο Πανεπιστήμιό μας, καλούνται οι φοιτητές του Τμήματος που προτίθενται να υποβάλουν αίτηση συμμετοχής στο πρόγραμμα ακαδημαϊκών ανταλλαγών Erasmus+ κατά το προσεχές ακαδημαϊκό έτος να προβούν σε ηλεκτρονική υποβολή της αιτήσεώς τους μέσω email προς τον ακαδημαϊκό υπεύθυνο για τη συμφωνία με το ξένο Πανεπιστήμιο προς το οποίο επιθυμούν να μετακινηθούν, σύμφωνα με τις οδηγίες της σχετικής προκήρυξης.

Χρήστος Καρακόλης
Καθηγητής