Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

21.09.2017

Ολοκλήρωση εγγραφών πρωτοετών φοιτητών και φοιτητριών ακαδ. έτους 2017-18 Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας ΕΚΠΑ

Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου 2017 και ώρα 10:00 στο Αμφιθέατρο Κοινωνικής Θεολογίας της Θεολογικής Σχολής (Κτήριο Θεολογικής Σχολής, Πανεπιστημιούπολη-Άνω Ιλίσια).

ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2017-2018
(Πανελλαδικές Εξετάσεις)

Καλούνται οι νεοεισαχθέντες φοιτητές στο Τμήμα Κοινωνικής Θεολογίας του ΕΚΠΑ ακαδ. έτους 2017-2018, να προσέλθουν την

Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου 2017
και ώρα 10.00

στο Αμφιθέατρο Κοινωνικής Θεολογίας της Θεολογικής Σχολής Αθηνών
(Κτήριο Θεολογικής Σχολής, Πανεπιστημιούπολη-Άνω Ιλίσια).

- Οδηγίες πρόσβασης: https://goo.gl/7KLAVL

Οι φοιτητές θα πρέπει να έχουν μαζί τους:

 - Εκτύπωση της ηλεκτρονικής αίτησης εγγραφής

- Την αστυνομική τους ταυτότητα και ευκρινές φωτοαντίγραφο αυτής

 - Μία (1) φωτογραφία τύπου αστυνομικής ταυτότητας

Για να ολοκληρωθεί η διαδικασία της εγγραφής είναι υποχρεωτική η επίδειξη της αστυνομικής ταυτότητας προκειμένου να γίνει η ταυτοπροσωπία ώστε ο φοιτητής να παραλάβει τον Αριθμό Μητρώου του και τις οδηγίες για την πρόσβαση στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες του Τμήματος.

• Η ανωτέρω διαδικασία γίνεται είτε από τον ίδιο τον επιτυχόντα είτε από νομίμως εξουσιοδοτημένο από αυτόν πρόσωπο.

• Σε περίπτωση που καθίσταται αδύνατη η αυτοπρόσωπη παρουσία φοιτητή ή εξουσιοδοτημένου από αυτόν προσώπου ο φοιτητής θα πρέπει να επικοινωνήσει με τη Γραμματεία του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας (τηλ. 210 727 5742, 5712, 5746, 5715).

Από τη Γραμματεία του Τμήματος
Κοινωνικής Θεολογίας ΕΚΠΑ