Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

ΝΕΑ ΩΡΑ για την Α΄ ΠΡΟΟΔΟ στο πλαίσιο του μαθήματος "Εισαγωγής στην Π.Δ."

Τρίτη 11 Δεκεμβρίου 2018, 8.30 έως 9.30 π.μ. στο Αμφιθέατρο του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας.

Eνημερώνουμε ότι η α΄ πρόοδος στο πλαίσιο του μαθήματος "Εισαγωγής στην Π.Δ."  θα πραγματοποιηθεί Τρίτη 11 Δεκεμβρίου 2018, αλλά από τις 8.30 έως 9.30  π.μ. στο Αμφιθέατρο του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας. Ωστε να υπάρχει η δυνατότητα αμέσως μετά να παρακολουθήσουν οι φοιτητές και οι φοιτήτριες την Ημερίδα «Από το χειρόγραφο στο έντυπο, έως και το ηλεκτρονικό: το βιβλίο στη Θεολογική Σχολή του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών», την οποία διοργανώνει η Κοσμητεία της Θεολογικής Σχολής.

Όσοι φοιτητές και φοιτήτριες  εκ του Νόμου έχουν το δικαίωμα να εξετασθούν προφορικά (με επίσημο δικαιολογητικό) δεν θα προσέλθουν εκείνη την ημέρα της γραπτής εξέτασης, αλλά θα τους ανακοινωθεί  άλλη ημερομηνία πότε ακριβώς θα πραγματοποιηθεί η εξέτασή τους στο γραφείο του Καθηγητή κ. Σωτ. Δεσπότη.

Εκ του Γραφείου